ADATA | UV320 | 32 GB | USB 3.1 | White/Green
| All | |
| Gross depth (mm) | 10 mm |
| Gross height (mm) | 115 mm |
| Gross weight | 0.015 kg |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Liidese tüüp | USB 3.1 |
| Maht | 32 GB |
| Materjal | Plastic |
| Net weight | 0.014 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 15026 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1 g |
| Producer | ADATA |
| Producer product name | UV320 |
| Tare weight (kg) | 0.001 kg |
| Toote värv | White/Green |
| Volume (m3) | 0.000115 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adata uv320 32 gb usb 31 whitegreen, auv320-32g-rwhgn, adata, usb malupulgad

